Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej zostały zaprojektowane w celu ochrony wszystkich trudno dostępnych miejsc we wnętrzu, zwłaszcza narożników, połączeń między powierzchnią ściany i podłogi oraz ościeżnic drzwi przy wejściu do pomieszczeń. Zakłady przemysłowe lub obiekty specjalnego przeznaczenia mają wysokie wymagania sanitarne, dlatego produkty tego typu muszą być najwyższej jakości i odporne na warunki panujące w danej lokalizacji. Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej nie korodują, są mocne i można je intensywnie czyścić w zależności od zabrudzenia.

Produkt ten to uniwersalne i niezwykle eleganckie rozwiązanie, które sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniu – listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej będą zachwycać wzrok w prywatnych mieszkaniach – korytarzach, salonach, kuchniach i w łazienkach, jak również w budynkach użyteczności publicznej różnego typu – na przykład w hotelach, przychodniach, biurach czy restauracjach. Cokoły tego rodzaju są niebywale trwałe i co najważniejsze, świetnie prezentują się przy każdym typie posadzki – nie ważne czy jest to klasyczne drewno, panele drewnopodobne, kamień czy płytki ceramiczne. Odporność na uszkodzenia oraz zabrudzenia to cechy, które chwalą sobie wszyscy dotychczasowi nabywcy tego produktu. Jeśli zastanawiacie się Państwo czy ten wybór jest odpowiedni, to rozwiewamy wszelkie wątpliwości – tak, to świetny wybór i decyzja o zakupie listw przypodłogowych ze stali nierdzewnej będzie jedną z najlepszych w Waszym życiu!

listwy ze stali nierdzewnej

Listwy ze stali nierdzewnej cena

Wielu klientów obawia się, że montaż tych komponentów będzie trudny i będzie wymagał zaangażowania specjalistycznej ekipy lub wyszkolonego fachowca. Na szczęście nie będzie to konieczne. W większości przypadków klienci samodzielnie z powodzeniem instalują profile ze stali nierdzewnej i cieszą się ich funkcjonowaniem przez długie lata.

Istotną zaletą listw, o której dotąd nie wspomnieliśmy, jest fakt, że mogą stanowić piękną i estetyczną maskownicę dla kabli. Przewody często psują wygląd całego pomieszczenia i ich właściciele zastanawiają się jak skutecznie rozwiązać ten problem. Decydując się na montaż listw przypodłogowych można „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”, bo zyskujemy ochronę łączenia podłogi i ściany, jak również estetyczną maskownicę.

Listwy ze stali nierdzewnej to doskonała alternatywa dla listw przypodłogowych z PCV, MDF lub poliuretanu. Ich walorem i przewagą nad innym typem profili jest jednak nieco futurystyczny i industrialny wygląd oraz większa wytrzymałość. Komponenty tego typu idealnie będą się prezentować we wnętrzach o nowoczesnym wyglądzie lub stylu nawiązującym do inspiracji przemysłowych.